Categories:
Alışkanlıklardan Vazgeç ! Give up on habits! NetcadtoKml, Netcad programında oluşturduğunuz projeleri Google Earth programına aktarmak için kullanılan bir araçtır.Projelerinizdeki Alan, Çizgi, Nokta nesnelerini Google Earth programına gönderebilirsiniz. Program, NCZ Dosyalarını KML Dosyalarına dönüştürmek için kullanılır. Başka bir deyişle, Google Earth ve Netcad arasında köprü görevi görür.Tek yapmanız gereken Netcad programından Netcadtokml makrosunu çalıştırmak ve oluşturulan dosyayı Google Earth yardımıyla açmaktır. NetcadtoKml is a tool for transferring the projects you have created in Netcad program to Google Earth program. You can simply send the Area, Line, Point objects in your projects to the Google Earth program. The program is used to convert NCZ Files to KML Files. In other words, it acts as a bridge between Google Earth and Netcad.All you need to do is run the Netcadtokml macro from the Netcad program and open the created file with the help of Google Earth.   Örnek ( Example ) http://sabangul.com.tr/download/netcad-to-kml-example

Netcad

Netcad To Kml

Parseli Tıkladığınızda Tüm Detayları Görün Netcadtokml ücretsizdir. Hiçbir kısıtlama yoktur. Netcadtokml is free. There are no restrictions.   Makro 25.12.2017 tarihine kadar yayınlanacak. The macro will be published until 25.12.2017.

10 Responses

  1. Şaban bey merhaba,
    Ben bu güzel ülkede 29 yıldır topoğraf olarak emek veren bir yurttaş olarak siz meslektaşıma, böylesine yararlı bir site açtığınız için ve bizlere yaptığınız katkılar için teşekkür eder, saygılarımı sunarım.
    Bizler bu güzel coğrafyada her türlü cefayı çeken insanlar olarak birbirimize her zaman, sizin gibi yararlı olmamız gerektiğinide bu açtığınız site ile birkez daha hatırlatıyorsunuz. Çok sağolun, varolun..
    ( Not: Netcad to kml makro indirme linkini sayfanızda göremedim, acaba benim pc’demi sorun?)

  2. Hocam iyi çalışmalar elimde kml dosyası mevcut. Bunu NCZ formatına dönüştürmem gerekiyor. Bu konuda yardıma ihtiyacım var yardım eder misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.