Netcad Makro Merkezine Hoşgeldiniz

Bilindiği üzere ülkemizde en çok kullanılan CAD yazılımlarından biri NETCAD programıdır. Netcad programını farklı kılan bir çok özellik olduğu gibi, en önemli özelliği yerli sermaye olması yani Türkler tarafından yapılıyor ve geliştiriliyor olmasıdır. Netcad, Türkler tarafından yapılan diğer yazılımlardan farklı olarak bir çok özellik sunmaktadır. Bunlardan en önemli özelliklerinden biri Netcad yazılımının Makro yazılabilme özelliğidir.

Netcad Makro Nasıl Yazılır konusunda iletiler alıyorum. Bunun için 2017 yılında çektiğim videoları bu sayfadan izleyebilirsiniz. 

Makrolar ile ilgili tüm soru, görüş ve önerileriniz, ekletmek veya değiştirmek istediğiniz tüm noktalar için, yeni makrolar için bize haritaakademi@gmail.com adresine ileti göndererek ulaşınız.

Netcad Makroları size ücretsiz sunulur ve kesinlikle eposta ekinde veya diğer sosyal medya araçları ( whastup,facebook,twitter vb. ) ile gönderilmez. Netcad makroları ile birşeyler talep ettiyseniz sizlere sadece eposta adresinize durum ile ilgili ileti gönderilir, indirme linki ve makrolar ilgili internet sayfamızda paylaşılır.

Netcad Makrolarını .nvb formatında indirerek indirdiğiniz ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluğu ve cihazınıza gelebilecek tüm sorumluluğu aldığınızı belirtmek isteriz.