Netcad ile Nasıl Yapılır

Neden Netcad ?

Netcad üzerinden anlatım yapmamızın en önemli nedeni söz konusu yazılımı desteklememiz ve yazılımın Türkler tarafından yazılmış olmasıdır. Öyleki haritacılıkta ülkemizde günümüzün en çok tercih edilen CAD yazılımı tartışmasız NETCAD yazılımıdır. Bizde gündelik işlerinizde veya projelerinizde bazı şeylerin Netcad’den nasıl yapılacağına ilişkin konular görsel veya yazılı sizlerle paylaşmak istedik.

Anlatımlarımız hangi versiyonlarda yapılacak ?

Anlatımlarımız genelde Netcad 5.x sürümleri üzerinden anlatılacak olup, diğer sürümlerde farklılık gösterebilir. Makaleler, Videolar veya Çözüm Yöntemlerimizdeki hata ve eksiklikleri bize bildirebilir, farklı yöntemler için bize çözüm yöntemleri sunabilirsiniz.

Herkese faydalı olmak ümidi ile..

İlgili Konular:


Uyarı Metni:

Burada anlatılan herşey kendi yöntemlerimiz olup, uygulanması tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Eksik, hata ve şikayetleriniz için bize elektronik ileti gönderiniz. Farklı yöntemleriniz veya ekletmek istedikleriniz veya yeni konular için iletinin konu kısmına istediğinizi apaçık belirtiniz ( soracağınız soruların veya çözüm yollarının saçma olduğunu kesinlikle düşünmeyiniz, apaçık bizimle paylaşınız. )