Netcad Akademi

Netcad yazılımı ile yapılabilecekleri anlatacağımız Netcad Akademi sayfamızda Netcad konu anlatımları, Netcad ile ilgili makrolar, not defteri ile Netcad ilişkisini, Excel ve Netcad ilişkisini, Netcad ile makro yazma konularına değineceğiz.

Netcad Akademi sayfasının Netcad Yazılımın üretici ve sahipleri ile ilgisi yoktur. Bu sayfayı kurmamızdaki amaç Netcad yazılımını desteklememiz ve Türkiye’de en çok kullanılan CAD yazılımı olmasıdır.

Netcad İle Nasıl Yapılır ?

Günlük iş yaşamınızda veya projelerinizde yapacağınız iş adımlarının nasıl yapılacağını Netcad ile Nasıl Yapılır sayfasındaki konularda bulabilirsiniz.

Netcad Makro Merkezi

Netcad yazılımında, projelerinizde kullanabileceğiniz tarafımızdan yazılan veya yazılan makrolardan düzenlediğimiz netcad makrolarını Netcad Makro Merkezi sayfamızdan görebilirsiniz.

Netcad ile Makro Yazma

Netcad makrosu nasıl yazılacağını merak eden ziyaretçilerimiz için yazdığımız makaleleri Netcad ile Makro Yazma sayfamızdan görebilirsiniz.

Not Defteri ve Netcad

Not defteri kullanarak Netcad projeleri yapabileceğinizi biliyormusunuz ? Ayrıntıları ve nasıl yapılacağını görmek için Not Defteri ve Netcad sayfamızı ziyaret ediniz, güncel konular için bu sayfamızı takip ediniz. Not defteri ile netcad projelerinın yanı sıra ktb, kap, kml, ncn gibi dosyaların not defteri ile nasıl düzenleneceğini bu sayfadan inceleyebilirsiniz.