Kadastro Konuları

Kamulaştırma Konuları

Neden Netcad ?

Netcad üzerinden anlatım yapmamızın en önemli nedeni söz konusu yazılımı desteklememiz ve yazılımın Türkler tarafından yazılmış olmasıdır. Öyleki haritacılıkta ülkemizde günümüzün en çok tercih edilen CAD yazılımı tartışmasız NETCAD yazılımıdır. Bizde gündelik işlerinizde veya projelerinizde bazı şeylerin Netcad’den nasıl yapılacağına ilişkin konular görsel veya yazılı sizlerle paylaşmak istedik.

Anlatımlarımız Hangi Versiyonlarda Yapılacak ?

Anlatımlarımız genelde Netcad 5.x sürümleri üzerinden anlatılacak olup, diğer sürümlerde farklılık gösterebilir. Makaleler, Videolar veya Çözüm Yöntemlerimizdeki hata ve eksiklikleri bize bildirebilir, farklı yöntemler için bize çözüm yöntemleri sunabilirsiniz.

Herkese faydalı olmak ümidi ile..

İlgili Konular:


Uyarı Metni:

Burada anlatılan herşey kendi yöntemlerimiz olup, uygulanması tamamen kullanıcının sorumluluğundadır. Eksik, hata ve şikayetleriniz için bize elektronik ileti gönderiniz. Farklı yöntemleriniz veya ekletmek istedikleriniz veya yeni konular için iletinin konu kısmına istediğinizi apaçık belirtiniz ( soracağınız soruların veya çözüm yollarının saçma olduğunu kesinlikle düşünmeyiniz, apaçık bizimle paylaşınız. )

 


Aklınıza takılan birşeyler varsa iletişim yollarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Günlük iş yaşamınızda veya projelerinizde aklınıza takılan soru veya sorunları bizimle paylaşabilirsiniz.  Sizlere verilecek çözüm yöntemleri sadece Netcad ile sınırlı kalmayıp diğer CAD veya GIS yazılımları, ek yazılımlar veya ofis programları ile desteklenmekte,  gerekli görülmesi halinde kendi yazılımlarımız ile çözüm bulmaya çalışmaktayız.

Harita akademi hiçbir çözüm için sizlerden ücret istemez ve hiçbir çözüm yöntemini elektronik ileti veya sosyal medya araçları ile göndermez. Söz konusu çözümlerin tamamı internet sitelerimizde sunulmaktadır. Bu nedenle sizlere Harita Akademi adı altında ücret talep eden veya elektronik ileti gönderen veya Facebook,Twitter, Whatsup gibi sosyal medya araçları veya mesajlaşma programlarından dosya gönderenlere itibar etmeyiniz.