Harita Akademi

Haritacılık dünyasının en önemli problemlerinden biri olarak gördüğümüz mesleki makale ve yeterli kaynak konusunda çekilen sıkıntıya bir nebze katkı sağlamak amacı ile HARİTA AKADEMİ adı altında paylaşmak istedik. Harita Akademi için ayrı bir internet sitesi oluşturduk. 

 

Lütfen aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız:

Harita Akademi

Buradakilerden daha fazlasını Harita Akademi sitesinde bulacağınızı garanti eder, saygılar sunarız.

 

 

Kadastro Konuları

Kamulaştırma Konuları


Aklınıza takılan birşeyler varsa iletişim yollarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Günlük iş yaşamınızda veya projelerinizde aklınıza takılan soru veya sorunları bizimle paylaşabilirsiniz.  Sizlere verilecek çözüm yöntemleri sadece Netcad ile sınırlı kalmayıp diğer CAD veya GIS yazılımları, ek yazılımlar veya ofis programları ile desteklenmekte,  gerekli görülmesi halinde kendi yazılımlarımız ile çözüm bulmaya çalışmaktayız.

Harita akademi hiçbir çözüm için sizlerden ücret istemez ve hiçbir çözüm yöntemini elektronik ileti veya sosyal medya araçları ile göndermez. Söz konusu çözümlerin tamamı internet sitelerimizde sunulmaktadır. Bu nedenle sizlere Harita Akademi adı altında ücret talep eden veya elektronik ileti gönderen veya Facebook,Twitter, Whatsup gibi sosyal medya araçları veya mesajlaşma programlarından dosya gönderenlere itibar etmeyiniz.