Destekliyoruz! Bir Silgi Bir Kalem diyoruz, Okutunki, okutsunlar diyoruz.

Sonuna kadar destekliyoruz. Bir silgi , bir kalem gönderiyoruz.

Okutuyoruz, Okutuyorlar… Ne mi olacak ? Okuttuklarınızda ileride Okutacaklar

sabangul.com.tr ailesi olarak bizde MEB tarafından yürütülen birsilgibirkalem.org projesini destekliyoruz. Sizdende destek bekliyoruz.

Türkiye’nin her yerinde ihtiyacı olan herkese yardım edebilirsiniz. Para gönderme olayıda yok. Bu organizasyonu en güvenilir kılan bu. Yapılması gereken siteden ihtiyaç sahibi bir okul bulmak ve ihtiyacını karşılamak. Kargonuzu siz gönderiyor, oraya ulaşıyor ve size bir fotoğraf, bir yazı ile teşekkür ediyor ve yardımınızı görüyorsunuz. Bizde elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz ve sizden de desteklerinizi bekliyoruz.


Siteye Gitmek için  tıklayınız


 Site Hakkında Bilgi:

Proje dâhilinde oluşturulan web sitesinde, okullar yetkili olarak belirledikleri öğretmenler aracılığı ile okulu hem görsel hem de yazılı olarak tanıtan okul profilleri üzerinden yılın herhangi bir zamanında ayni bağış ihtiyaçlarını bağışçılara duyurabilmektedir. Aynı platform üzerinden, ihtiyaç sahibi okullara ve öğrencilere yardım etmek isteyen bağışçı kişiler ve kurumlar, Türkiye’nin dört bir yanındaki okulların ihtiyaçlarını gözlemlemekte ve karşılamak istedikleri bağış taleplerini seçmektedir.

Proje kapsamında, bağışçıların okullar ile buluşturulmasının yanında, bağış sürecinin taraflar için sorunsuz ve sağlıklı tamamlanması için ürünün tedariki, lojistik destek, bağış sürecinin takip edilmesi, bağış sonrası geribildirimleri ve sosyal medyada paylaşım gibi konularda bağışçılar ve okullara destek olunmaktadır. Proje, okullar ve bağışçılar arasında yalnızca bir köprü oluşturmayı amaçlamaktadır ve proje kapsamında herhangi bir nakdi veya ayni bağış proje ekibi tarafından toplanmamaktadır.

Gazete Haberleri

Bir Silgi Bir Kalem projesi, Milli Eğitim Bakanlığı ile işbirliği içinde gerçekleştirilmektedir.


Siteye Gitmek için  tıklayınız


 

 

 

 

 

Yazar: Şaban GÜL

Zonguldak doğumlu, mutlu ve gururlu Harita Mühendisiyim. Bir gün bu piyasa arazi bilecen yiğenim, totali görecen, jalon tutacan, elle kroki çizecen diyen amcalara değil; Drone uçuran, kendi yazılımlarını yapan, yazılım kullanan değil yazılım üreten, fotogrametri bilen Genç Mühendislere kalacak. İşte o zaman herşey farklı olacak. O gün geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.