Şaban GÜL Kişisel Web Sitesine Hoşgeldiniz.

SagulNET 20 Yaşıında ...

Yıllar öncesinde kurduğumuz bu platormda her geçen gün daha fazla kaynak ve yazılım ile sizlere destek sağlamaya devam ediyoruz. Sosyal medya ve e-posta iletilerinde sizlere elimizden geldiğince destek olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Google arama motorlarından gelen arama sonuçları ve anahtar kelimelerin bazılarında üst sıralarda oluşumuz, bu işe ne kadar gönül verdiğimizin ve sizlerinde paylaşımı ile sitemize gelen trafiklerin yoğunluğu bizi oldukça mutlu etmektedir. Bu yaptığımız işin karşılıksız olmadığının, özellikle meslektaşlarımız tarafından desteklendiğinin göstergesidir.

Netcad İle Nasıl Yapılır

Netcad Makro MerkeziAklınıza takılan birşeyler varsa iletişim yollarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Günlük iş yaşamınızda veya projelerinizde aklınıza takılan soru veya sorunları bizimle paylaşabilirsiniz.  Sizlere verilecek çözüm yöntemleri sadece Netcad ile sınırlı kalmayıp diğer CAD veya GIS yazılımları, ek yazılımlar veya ofis programları ile desteklenmekte, gerekli görülmesi halinde kendi yazılımlarımız ile çözüm bulmaya çalışmaktayız.

Birbirinden farklı konular, birbirinden farklı çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız…

Saygılarımızla