Şaban GÜL Kişisel Web Sitesine Hoşgeldiniz.

SagulNET 20 Yaşıında ...

Yıllar öncesinde kurduğumuz bu platormda her geçen gün daha fazla kaynak ve yazılım ile sizlere destek sağlamaya devam ediyoruz. Sosyal medya ve e-posta iletilerinde sizlere elimizden geldiğince destek olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Google arama motorlarından gelen arama sonuçları ve anahtar kelimelerin bazılarında üst sıralarda oluşumuz, bu işe ne kadar gönül verdiğimizin ve sizlerinde paylaşımı ile sitemize gelen trafiklerin yoğunluğu bizi oldukça mutlu etmektedir. Bu yaptığımız işin karşılıksız olmadığının, özellikle meslektaşlarımız tarafından desteklendiğinin göstergesidir.

SagulNET Platformu 2002 tarihinde başlamıştı. Bu platformun 20.yıl dönümünde geçen yıl hazırlamaya başladığımız Stabil yazılımını sunacağız. Bu yazılım 20 yıllık tüm emeği barındıran özel bir yazılımdır

S T A B İ L

Sagul Taşınmaz Bilgi Sistemi

25 Aralık’ta Beta Sürüm ile Geliyooor

Profesyonel Düşünen Profesyoneller İçin Profesyonel Çözüm

Taşınmazlara ait bir çok veriyi bir tablo halinde kullanıcılara sunan Sagul Taşınmaz Bilgi Sistemi, tamamen Netcad ile entegre çalışan Stabil ile Kamulaştırma, Kadastro, Değerleme, Cbs gibi bir çok alanda bir çok işlemi kolaylık ile gerçekleştirebilirsiniz. Stabil, proaktif düşünen uzmanlar tarafından profesyonelce düşünülmüş, profesyonel bir çözümdür

Stabili Cad ve Gis ortamındaki taşınmazlara ait sözel verileri, grafik ile ilişki kurarak, verilerin analiz edilerek veri üretmeye veya var olan verileri düzenlemeye yarayan bir çözümdür. 

Stabil NETCAD yazılımı ile birebir uyumlu çalışır ve Netcad’den veri alarak veya Netcad’e veri aktararak sözel verinin Netcad üzerine işlenmesini veya Netcad’deki bir verinin sözel veriye aktarılmasını sağlar. Bu ilişkide Stabil tarafından bir çok şeyi otomatik yapılabilmesine olanak tanır.

Netcad İle Nasıl Yapılır

Netcad Makro MerkeziAklınıza takılan birşeyler varsa iletişim yollarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Günlük iş yaşamınızda veya projelerinizde aklınıza takılan soru veya sorunları bizimle paylaşabilirsiniz.  Sizlere verilecek çözüm yöntemleri sadece Netcad ile sınırlı kalmayıp diğer CAD veya GIS yazılımları, ek yazılımlar veya ofis programları ile desteklenmekte, gerekli görülmesi halinde kendi yazılımlarımız ile çözüm bulmaya çalışmaktayız.

Birbirinden farklı konular, birbirinden farklı çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız…

Saygılarımızla